Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Ürünler  |  Referanslar  |  İletişim
Hizmetler

Elser Elektronik Servis PIEPER GMBH'dan aldığı güçle aşağıda belirtilen hizmetleri sunar

Danışmanlık,planlama ve geliştirme
Satış mühendislerimiz tarafından müşteri sahasında danışmanlık hizmetleri sağlanır.Bu hizmetlere her müşteri için kendine has ısmarlama sistemler,özel geliştirme projeleri ve özel ürünler dahildir.

Montaj,tesisat ve komisyon
PIEPER'in geliştirip ürettiği sistemler ve kompenentlerin montaj ve tesisatı özel eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilirken sistemlerin komisyonu sistem mühendislerimizce müşteriyle varılan anlaşmaya sadık olarak bitirilir.

Servis,destek ve eğitim
Hızlı,güvenilir ve müşteri sahasında dünya çapında servis.Bu hizmetler garanti süresinin bitiminden sonrada devam eder.Müşterilerimizin teknik personeli geniş kapsamlı teknik kurslarla eğitilir ve her türlü teknik problemde destek sağlanır.

Yazılım geliştirme ve destek
PIEPER GMBH dijital ekipmanlar ve uygulamalar için hazır ve ısmarlama yazılımlar geliştirir.Yazılım destek ekibimizle yazılımlarımızın müşterilerimizin halen kullandığı donanım ve yazılımla kullanılabilmesi için destek sağlanır.

CAD dokümantasyon
Sistemler ve kompenentleri ile ilgili CAD dokümantasyon PIEPER tarafından hazırlanır.Müşterilerimize geleneksel basılmış ve/veya değişik medya şekillerinde sayısallaştırılmış dokümantasyon sunulur.
 
copyright © 2007 Elser Elektronik Kuruçesme mahallesi, Alayemini sok. No : 18 / 1 34345 BESIKTAS / ISTANBUL
Tel: +90 (212) 263 54 91     Fax: +90 (212) 263 58 38
e-mail: info@elserelektronik.com
Zoom Ajans
havuz